Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Sincan uluslararası fuarların merkezi olacak

SİNCAN’DA İNŞA EDİLEN FUAR MERKEZİ VE SANAT AKADEMİSİ ÇEVRE DÜZENLEMESİNDE SONA GELİNDİ.

Sincan uluslararası fuarların merkezi olacak

Sincan’da inşa edilen Fuar Merkezi ve Sanat Akademisi çevre düzenlemesinde sona gelindi.

Uluslararası fuarlara ev sahipliği yapmaya hazırlanan Sincan’da “Fuar Merkezi ve Sanat Akademisi” çevre düzenlemesinde sona gelindi. Sincan’ı sanat ve fuar merkezi haline getirecek olan Fuar Merkezi ve Sanat Akademisi kısa bir süre sonra hizmete girecek. Sincan Fatih Bölgesi’nde yapılan, 3 bin metrekarelik kolonsuz kapalı alan ve tiyatro salonu ile dikkatleri çeken fuar merkezinin çevre düzenlemesi tamamlanmak üzere.

Bahçesi lale ve sümbüllerle süslenecek olan merkezin kent mobilyaları ise, Sincan Belediyesi’nin marangozhanesinde kendi ürettiği mobilyalardan oluşuyor. Çeşitli sanat etkinliklerinin sergileneceği alanların yanında bin 392 kişilik toplantı ve düğün salonu, 373 kişilik nikah salonu, güngörmüşler ve hanımlar salonu, kütüphane, okuma salonları ve atölyelerin de bulunduğu Fuar Merkezi ve Sanat Akademisi, 136 araçlık kapalı, 34 araçlık açık otoparkı ile Sincanlılara hizmet verecek.

Sincan’ın marka değeri yükselecek

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın “Akademide, sanatta, edebiyatta, bilimde uzman kişiler gelsin burada paneller yapsınlar istiyoruz” dediği fuar merkezi ile Sincan’ın marka değeri daha da yükselecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ