Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Sultangazi’de 90’lar rüzgarı

SULTANGAZİ BELEDİYESİ, PROF. DR. FUAT SEZGİN BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT SEZONU KAPSAMINDA BU KEZ, 90’LI YILLARIN EN SEVİLEN ŞARKILARINI MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURAN BİR KONSERE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. GENÇ ŞARKICI MEHMET KILINÇ’IN VERDİĞİ KONSERDE DİNLEYİCİLER HEM ÇOK EĞLENDİ HEM DE GEÇMİŞE MÜZİK DOLU BİR YOLCULUK YAPTI.

Sultangazi’de 90’lar rüzgarı

Sultangazi Belediyesi, Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim, Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında bu kez, 90’lı yılların en sevilen şarkılarını müzikseverlerle buluşturan bir konsere ev sahipliği yaptı. Genç şarkıcı Mehmet Kılınç’ın verdiği konserde dinleyiciler hem çok eğlendi hem de geçmişe müzik dolu bir yolculuk yaptı.

Sultangazi Belediyesi; ilçeyi her açıdan ileri taşımak adına, ulaşım, altyapı, park-bahçe, sosyal yardımlar gibi belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra vatandaşları kültür ve sanatla buluşturmaya da devam ediyor. Belediyenin bu doğrultuda düzenlediği Prof. Dr. Fuat Sezgin Bilim, Kültür ve Sanat Sezonu da birçok farklı etkinlikle dolu dolu devam ediyor. Sezon kapsamında düzenlenen son etkinlikse, 90’ların ruhunu müzikle Sultangazi’ye taşıyan bir konser oldu.

Genç sanatçı Mehmet Kılınç’ın 90’lardan çok sevilen şarkıları seslendirdiği konsere Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un eşi Tuba Dursun, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Dinleyenlerin çok keyif aldığı konserin sonunda Tuba Dursun, Mehmet Kılınç’a teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. Genç sanatçı da Sultangazi’yle buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek salondaki dinleyicilere teşekkür etti. Vatandaşlar, soğuk kış akşamında sıcacık bir etkinlikle buluştuklarını ve çok mutlu olduklarını belirttiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ