Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Tam Bana Göre Festivali’nde Altındağ standına büyük ilgi

ALTINDAĞ BELEDİYESİ “TAM BANA GÖRE” FESTİVALİNİN YILDIZI OLDU. ALTINDAĞ BELEDİYESİ’NİN STANDINI GÖRENLER “TAM BANA GÖRE…” DEDİ.

Tam Bana Göre Festivali’nde Altındağ standına büyük ilgi

Altındağ Belediyesi, Ankara’da düzenlenen Tam Bana Göre Festivali’nin yıldızı oldu.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinesinde gençlere yönelik düzenlenen Tam Bana Göre Festivali devam ediyor. Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen festivale Türkiye’nin dört bir yanından gençler akın etti. Altındağ Belediyesi de festivalde yerini aldı. Altındağ Belediyesi’nin gençlere yönelik hizmet ve projelerini tanıttığı stand, ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

Sıfır atık ile ilgili eğitici ve öğretici oyun oynanabilen “Sıfır Atık Sanal Gerçeklik Simülasyonu”, “Hızlı Belediyecilik” temalı Formula-1 simülasyon aracı ve Altındağ Belediyesi’nin hizmet ve projelerinin tanıtıldığı dev görsel ekrana ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. Millet ve ülke sevdalısı gençler yetiştirmek için hizmet ve projelere devam edeceklerini vurgulayan Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, “Festivalde gördüğümüz ilgi bizi çok mutlu etti. Gençlerin ne istediği, nelerden etkilendiği, nasıl düşündüğüne ilişkin birçok soruya cevap arıyor ve buna göre fikir ve projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu yolda azimle yürümeye devam edeceğiz” dedi.

Festival, 21 Kasım’a kadar devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ