Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

“2023 hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz”

TERMAL BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN SİNAN ACAR, ALTINOVA BELEDİYE BAŞKANI DR. METİN ORAL’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. İLÇELERİNE HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞTIKLARINI İFADE EDEN BAŞKANLAR, “2023 HEDEFLERİNE KATKI SAĞLAYARAK, 2050 VE 2071 HEDEFLERİNE ULAŞMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ” DEDİLER.

“2023 hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz”

Yalova’nın Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti. İlçelerine hizmet etmek için çalıştıklarını ifade eden Başkanlar, “2023 hedeflerine katkı sağlayarak, 2050 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dediler.

Başkan Acar’ın, Başkan Oral’ı ziyaretinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunup, yerel yönetimler ve genel ülke siyaseti üzerine bir süre sohbet ettiler.

Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine yürüdüğünü, tüm kriz beklentilerini bir kez daha boşa çıkacağını ifade eden Başkan Oral ve Başkan Acar, “AK Parti Teşkilatları olarak; büyük ve güçlü Türkiye idealiyle kenetlenen aziz milletimiz için daha büyük, daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye’yi inşa etmek, gelecek nesillere gurur duyacakları bir ülke bırakmak için ilk günkü aşkla, şevkle, inandığımız yolda yürümeye devam ederek var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ