Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

AK Parti Bahçesaray teşkilatı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

VAN’IN BAHÇESARAY İLÇESİNDE, TÜM KADEMELERİ İLE BİR ARAYA GELEN AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI, GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

AK Parti Bahçesaray teşkilatı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Van’ın Bahçesaray ilçesinde, tüm kademeleri ile bir araya gelen AK Parti ilçe teşkilatı, gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor.

Bahçesaray Belediye Başkanı Meki Arvas ve AK Parti İlçe Başkanı Cumali Sabırlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyorlar. Esnaf, aile, köy ve hane demeden ziyaretlerini sürdüren Başkan Arvas ve Sabırlı, AK Parti’nin yapacakları hedefleri anlattılar. Hedefi büyük olanın, AK Parti’nin, dolayısıyla yükünün de ağır olduğunu belirten Başkan Sabırlı, “AK teşkilatımız, belediyemiz ile birlikte her kesimdeki vatandaşlarımıza daha güzel hizmet etmek, alandaki olumsuzlukları yerinde görüp daha hızlı çözüm üretmek ve halkımıza, ülkemiz üzerinde yapılmak istenen kirli senaryoları anlatmak için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Ziyaretimizde liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını vatandaşlarımıza ileterek, 2023 hedeflerine giden yolda durmak yok, yola devam diyoruz. İnşallah ilçemiz rekor bir destek sunacaktır. Ben bu kapsamda ilgi ve alakalarından dolayı tüm halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ