Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Bilgin’den Azimli’ye halı saha ve piknik alanı müjdesi

SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ BİLGİN, AZİMLİ MAHALLESİNDE ÇOCUKLAR VE GENÇLER İÇİN HALI SAHA YAPACAKLARINI, MAHALLEDEKİ ÇAMLIK BÖLGESİNİ İSE PİKNİK VE MESİRE ALANINA DÖNÜŞTÜRECEKLERİNİ BİLDİRDİ.

Başkan Bilgin’den Azimli’ye halı saha ve piknik alanı müjdesi

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Azimli Mahallesinde çocuklar ve gençler için halı saha yapacaklarını, mahalledeki çamlık bölgesini ise piknik ve mesire alanına dönüştüreceklerini bildirdi.

Başkan Bilgin, Başkan Yardımcısı Hüseyin Baysal, Meclis Üyesi Hasan Aydır ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile birlikte Azimli Mahallesini ziyaret ederek, söz konusu yatırımların yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu.

Azimli Muhtarı Osman Yanar tarafından karşılanan Bilgin, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Azimli Mahallemize halı saha ve piknik alanı yapacağız. Yakın zamanda çalışmalara başlayacağız. Bu yıl içinde tamamlayıp hizmete açmayı planlıyoruz. Hayırlı olsun. Bizler, halkımıza verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirip, Saruhanlımızı yatırım ve hizmetlerle donatıyoruz. Tıkır tıkır çalışıyor, teker teker tamamlıyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ