Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Çelik, Bakan Pakdemirli’yle görüştü

ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK, TARIM VE ORMAN BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ İLE BİR ARAYA GELDİ. ŞEHZADELER’E YAPILACAK OLAN HİZMETLERİN ELE ALINDIĞI GÖRÜŞMEDE BAŞKAN ÇELİK, BAKAN PAKDEMİRLİ’YE VERDİĞİ DESTEKLER NEDENİYLE TEŞEKKÜR ETTİ.

Başkan Çelik, Bakan Pakdemirli’yle görüştü

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir araya geldi. Şehzadeler’e yapılacak olan hizmetlerin ele alındığı görüşmede Başkan Çelik, Bakan Pakdemirli’ye verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ilçeye kazandırılacak hizmetlerle ilgili bilgi sunmak ve destek istemek amacıyla Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir araya geldi. Şehzadeler’e yapılacak olan hizmetlerin ele alındığı görüşmede Başkan Çelik, Bakan Pakdemirli’ye verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti. Şehzadeler Belediyesi’nin projelerinin ele alındığı görüşmede Başkan Çelik, Bakan Pakdemirli’nin özel ilgi ve destekleri nedeniyle gövde imalatları tamamlanan ve gelecek yıl su tutmaya başlayacak, Şehzadeler’deki binlerce dönüm araziyi suya kavuşturacak olan Sarma ve Belenyenice Sulama Barajları nedeniyle teşekkür etti. Başkan Çelik, Bakan Pakdemirli’yi barajların açılışı için Manisa’ya davet ederken; Bakan Pakdemirli de hemşehrilerine selamlarını iletti. Bakan Pakdemirli, programının uygun olması halinde açılışlar için Manisa’ya geleceğini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ