Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Demirtaş: “Eğitim geleceğimizin olmazsa olmazıdır”

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ, “İLKADIM BELEDİYESİ OLARAK MERKEZDEKİ VATANDAŞLARIMIZA VERDİĞİMİZ HİZMETLERİ, KIRSALDAKİ VATANDAŞLARIMIZA DA VERMEYE GAYRET GÖSTERİYORUZ. EĞİTİM, GELECEĞİMİZİN OLMAZSA OLMAZIDIR” DEDİ.

Başkan Demirtaş: “Eğitim geleceğimizin olmazsa olmazıdır”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İlkadım Belediyesi olarak merkezdeki vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetleri, kırsaldaki vatandaşlarımıza da vermeye gayret gösteriyoruz. Eğitim, geleceğimizin olmazsa olmazıdır” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Baruthane Mahallesi’nde bulunan Hafize Hanım Kız Kuran Kursu‘nda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak idarecilerin istek ve önerilerini dinledi. Öğrencilerin ailelerinden uzakta rahat bir şekilde konaklamaları ve eğitim hayatlarına devam etmeleri için ülke genelindeki yurtlarda iyileştirici düzenlemeler yapıldığını dikkat çeken Başkan Demirtaş, ”İlkadım Belediyesi olarak merkezdeki vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmetleri, kırsaldaki vatandaşlarımıza da vermeye gayret gösteriyoruz. Eğitim, geleceğimizin olmazsa olmazıdır. İlçemizde eğitim görmek için dışarıdan gelen öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak bizlerin görevidir. Kız öğrencilerimizin rahat bir ortamda eğitim hayatlarını sürdürebilmeleri için yerel yönetimler tarafından her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek gerekli düzenlemeler yapılıyor. Öğrencilerimize de düşen bu huzurlu ve güzel ortamda başarılı olmaktır” diye konuştu.

Hafize Hanım Kur’an Kursu yönetimi adına konuşan Hacı Erim Yıldırım da ziyaret için teşekkür etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Ramazan Bayraktar, Şerif Mırık, Lütfü Coşkun ve yurt idarecileri bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ