Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Hasan Kılca, öğrenci ve aileleriyle buluştu

KONYA’NIN MERKEZ KARATAY İLÇE BELEDİYE BAŞKANI HASAN KILCA, KARATAY KENT KONSEYİ TARAFINDAN DÜZENLENEN “ÖĞRENCİ-VELİ BULUŞMALARI” KAPSAMINDA KONYA ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİ VE AİLELERİYLE KAPU CAMİİ’NDEKİ SABAH NAMAZINDA BİR ARAYA GELDİ.

Başkan Hasan Kılca, öğrenci ve aileleriyle buluştu

Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Kent Konseyi tarafından düzenlenen “Öğrenci-Veli Buluşmaları” kapsamında Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve aileleriyle Kapu Camisi’nde sabah namazında bir araya geldi.

Karatay Belediyesi Karatay Kent Konseyi’nin başlattığı ve büyük ilgi gören “Öğrenci – Veli Buluşmaları” projesi devam ediyor. İlçedeki öğrenci ve öğrencilerin ailelerini sabah namazında buluşturulduğu, sonrasında ise çorba ikramının yapıldığı bu anlamlı programa Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da katıldı.

“Bu manevi iklimi gençlerimizle hissetmek çok güzel”

Programa ilgi gösteren öğrenci ve ailelerine teşekkür eden Başkan Hasan Kılca, gençlerin her zaman yanlarında olduğunun altını çizdi. Hasan Kılca, belediye olarak gençlere ve eğitime olan desteklerinin artarak devam edeceğini söyleyerek, “Karatay Kent Konseyimizi tebrik ediyorum. ‘Öğrenci ve Veli Buluşmaları’ sayesinde öğrencilerimizin ve ailelerinin bu manevi iklimi hep birlikte hissetmeleri çok güzel. Gençlerimiz önemli, onlar bizim geleceğimiz ve bizim geleceğimiz de onlara emanet. Karatay’ımızda 150’ye yakın okulumuz var. Bu okullarımızın hiçbirini birbirinden ayırmadan destek vermeye devam ediyoruz. Merkez İmam Hatip Lisemiz de bayrağı en önde taşıyan okullarımızdan biri. Lisemiz memleketimize ve milletimize hizmet eden nice önemli değerler yetiştirdi. Bu gençlerimiz de bizler gibi gelecekte emaneti teslim alacaklar. Bu vesileyle; Karatay Kent Konseyimize, okul yönetimimize, hocalarımıza, çocuklarımıza ve bütün velilerimize teşekkür ediyorum. Böyle projelerle gerek öğrenci kardeşlerimiz gerekse de vatandaşlarımızla bir arada olmaya devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ