Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Kavuş: “Daha yaşanabilir bir meram için ekiplerimizle sahadayız”

MERAM İLÇE BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇENİN FARKLI NOKTALARINDA YOL VE ASFALTIN YANI SIRA TRETUVAR, ALTYAPI, PARKE, KALDIRIM, YAMA, SATHİ KAPLAMA GİBİ TÜM ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR.

Başkan Kavuş: “Daha yaşanabilir bir meram için ekiplerimizle sahadayız”

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarında yol ve asfaltın yanı sıra tretuvar, altyapı, parke, kaldırım, yama, sathi kaplama gibi tüm çalışmalara devam ediyor.

Yaz çalışma sezonunun yavaş yavaş sonuna gelinirken Meram Belediyesi tarafından ilçenin dört bir yanında çalışmalara hız kazandırıldı. Mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik yapılan planlamalar kapsamında sıcak ve soğuk asfalt işlerinin yanı sıra tretuvar, altyapı, parke, kaldırım, yama, sathi kaplama gibi çalışmalar tam gaz devam ediyor.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Meram’ın her köşesine hizmet etmek amacıyla çalışmalara yön verildiğini belirterek, “Uzak yakın demeden her noktaya ekiplerimiz intikal ederek, hemşehrilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çalışma gerçekleştiriyor. ‘Yol medeniyettir’ şiarıyla her bir hemşehrimizin daha sağlıklı ortamlarda yaşamlarını sürdürebilmesi için çaba sarf ediyoruz” dedi.

“Tüm ekiplerimizle sahada olmaya devam edeceğiz”

Meram’ın ihtiyaçları noktasında istişarenin önemine dikkat çeken Başkan Kavuş, “Gerek muhtarlarımız gerekse hemşehrilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Bizlere gelen talepleri imkanlarımız doğrultusunda karşılıksız bırakmamaya çalışıyoruz. Altyapı ve yol yapım çalışmalarında sezonun sonuna doğru yaklaşılırken, ekiplerimiz çalışmalarına hız kazandırdı. Belirlenen program dahilinde ilçemizin en uzak mahallesinden merkezdeki mahallelerimize kadar, altyapı ve yol yapım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Hemşehrilerimizin çalışmalarımıza karşılık gösterdiği teveccüh ise bizlere fazlasıyla yetiyor. Daha yaşanabilir bir Meram için tüm ekiplerimizle sahada olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ