Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Çakırözer’den Başkan Küpeli’ye ziyaret

CHP ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ UTKU ÇAKIRÖZER, ESKİŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (EOSB) YÖNETİM KURULU BAŞKANI NADİR KÜPELİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Çakırözer’den Başkan Küpeli’ye ziyaret

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli’yi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette sanayideki son gelişmeler değerlendirildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli, yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında Çakırözer’e bilgiler verdi. Eskişehir OSB yönetimi olarak vizyoner projelere imza attıklarını ileten Başkan Küpeli, “Eskişehir OSB yönetimi olarak sanayicimizden aldığımız güç ile hem sanayicimize hem şehrimize ve hem de ülkemize hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi. Sanayicinin talep ve beklentilerinin konuşulduğu görüşmede Başkan Küpeli, sanayicinin önünü görmesi adına ekonomik öngörülebilirliğin ve istikrarın şart olduğunu aktardı.

Sanayicilerimizin her zaman yanındayız

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, sanayicilerin karşılaştıkları sıkıntıları bildiklerini, parti olarak şehir ve ülke ekonomisine, istihdamına ve refahına katkı sunan sanayicilerin her zaman yanlarında olduklarını aktardı. Çakırözer şehrin kalkınması adına önemli projelere imza atan Başkan Küpeli ve yönetimine şükranlarını ileterek, 7 Şubat’ta gerçekleşecek olan olağan genel kurulda başarılar diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ