Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Demirtaş: “Kimse içinde bulunduğu araca güvenmemeli”

SAMSUN VALİSİ DOÇ. DR. ZÜLKİF DAĞLI, MAKAM ARACIYLA TRAFİK KAZASI GEÇİREN İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU. YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASINDA GERÇEKLEŞEN ZİYARETTE SAMSUN VALİSİ ZÜLKİF DAĞLI’YI, İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ, BAŞKAN YARDIMCILARIYLA BİRLİKTE KARŞILADI. İLKADIM İLÇESİ İLE İLGİLİ GENEL DEĞERLENDİRMENİN YAPILDIĞI ZİYARETTE, PROGRAM DÖNÜŞÜ YAŞANAN TRAFİK KAZASI HAKKINDA VALİ ZÜLKİF DAĞLI’YA BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ BİLGİLER AKTARIP BİR SÜRE SOHBET ETTİ.

Demirtaş: “Kimse içinde bulunduğu araca güvenmemeli”

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, makam aracıyla trafik kazası geçiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a ’geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu. Demirtaş, insanların trafikte çok dikkat etmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Kimse içinde bulunduğu araca güvenmemeli. İstediği kadar güvenlik önlemi ile donatılmış olsun, paramparça olabilecek bir metal yığınının içinde yolculuk ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeni belediye hizmet binasında gerçekleşen ziyarette Samsun Valisi Zülkif Dağlı’yı, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, başkan yardımcılarıyla birlikte karşıladı. İlkadım ilçesi ile ilgili genel değerlendirmenin yapıldığı ziyarette, program dönüşü yaşanan trafik kazası hakkında Vali Dağlı’ya Belediye Başkanı Necattin Demirtaş bilgiler aktarıp bir süre sohbet etti.

“Paramparça olabilecek bir metal yığınının içinde yolculuk ediyoruz”

Samsun Valisi Zülkif Dağlı’ya ziyaretinden duyduğu memnuniyetini sözlü olarak dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Yaşadığımız talihsiz kazada can kaybının olmaması bizleri sevindirdi. Trafik kazası çok kötü bir olay. İnsanların trafikte çok dikkat etmesi gerekiyor. Kimse içinde bulunduğu araca güvenmemeli. İstediği kadar güvenlik önlemi ile donatılmış olsun, paramparça olabilecek bir metal yığınının içinde yolculuk ediyoruz. Kimse ‘yol benim’ de dememeli, kurallara uymalı, trafikte azami dikkatli olmalı. Başta geçmiş olsun dileklerini bizleri ziyaret ederek ileten Samsun Valimiz Doç. Dr. Zülkif Dağlı’ya bizzat telefonla arayarak sosyal medya aracılığıyla dualarını ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ