Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Fıstıklık Mahallesindeki sosyal tesis yapımında sona yaklaşılıyor

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ TARAFINDAN FISTIKLIK MAHALLESİ’NDE YAPIMI BAŞLATILAN SOSYAL TESİSİNİN İNŞAAT ÇALIŞMALARI HIZLI BİR ŞEKİLDE İLERLİYOR. SOSYAL TESİSİN TAMAMLANMASIYLA BİRLİKTE MAHALLEDE YAŞANAN TAZİYE YERİ SIKINTISI ÇÖZÜLMÜŞ OLACAK.

Fıstıklık Mahallesindeki sosyal tesis yapımında sona yaklaşılıyor

Şehitkamil Belediyesi tarafından Fıstıklık Mahallesi’nde yapımı başlatılan sosyal tesisinin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. Sosyal tesisin tamamlanmasıyla birlikte mahallede yaşanan taziye yeri sıkıntısı çözülmüş olacak.

Şehitkamil Belediyesi, Fıstıklık Mahallesi’nin önemli bir ihtiyacını karşılayacak sosyal tesis inşaatının çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yapımına kısa süre önce başlanan ve önümüzdeki aylarda hizmete açılacak sosyal tesis içerisinde; bay-bayan taziye evi, mutfak ve abdest alma yerleri bulunuyor. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen sosyal tesis, mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, çalışmaları dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ettiler.

Taziye evinin mahalleleri için önemli bir ihtiyaç olduğunu dile getiren Fıstıklık Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, “Mahallemiz, hızla büyüyen ve gelişen bir mahalle konumunda olduğundan dolayı ihtiyaçları da giderek artmaktadır. Bu konuda da mahallemizin önemli ihtiyaçlarından biri olan taziye evine ihtiyaç vardı. Bu konuyu Başkanımıza dile getirdik. Sağ olsun Başkanımız da mahallemize taziye evi yapılması konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtmişti. Çok kısa bir süre içerisinde gerekli incelemelerin ardından taziye evimizin inşaat çalışmalarına başlanıldı. Şu an çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor. İnşallah çok kısa bir süre içerisinde tamamlanarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Mahalle sakinlerimiz, taziyeleri olduğu zaman gönül rahatlığıyla burada misafirlerini ağırlayabilecek. Mahallemize yapılan bu taziye evinden dolayı mutluyuz. Ben şahsım ve mahallem adına mahallemize kazandırılan bu taziye evinden dolayı Başkanımıza ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ