Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

ADÜ’ye Amerikalı konuk

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (ADÜ) NAZİLLİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA (MYO) TERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ TARAFINDAN “AMERİKA’DA FİZYOTERAPİ” ADLI ETKİNLİK ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ADÜ’ye Amerikalı konuk

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda (MYO) Terapi ve Rehabilitasyon bölümü tarafından “Amerika’da Fizyoterapi” adlı etkinlik çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Dr. Öğr. Üyesi Dinçer Cüre’nin organize ettiği etkinliğe, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) New York Eyaletine bağlı Buffalo şehrindeki özel bir kliniğin sahibi Dr. Fzt. Anthony Sterlace ve stajyer öğrencisi katıldı. Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO öğretim elemanları, Fizyoterapi Programı öğrencilerinin katıldığı ve Dr. Öğr. Üyesi Dinçer Cüre’nin simultane tercüme ettiği toplantıda, Dr. Fzt. Anthony Sterlace, A.B.D.’de hastaların fizyoterapi hizmetlerine nasıl ulaştıklarını, Covid-19 pandemisinin tedavi planlarına etkisini ve tedavi prensiplerini anlattı. Dr. Fzt. Anthony Sterlace, önlisans Fizyoterapi öğrencilerine önerilerde bulunarak, öğrencilerin ve öğretim elemanlarının sorularını cevapladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ