Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Altındağ’da işletmeler dezenfekte ediliyor

KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİYLE BİR SÜREDİR KAPALI OLAN İŞLETMELER, HİZMET VERMEYE YENİDEN BAŞLAMASI NEDENİYLE ALTINDAĞ BELEDİYESİ TARAFINDAN ÜCRETSİZ DEZENFEKTE EDİLDİ.

Korona virüs salgını nedeniyle bir süredir kapalı olan işletmeler, hizmet vermeye yeniden başlaması nedeniyle Altındağ Belediyesi tarafından ücretsiz dezenfekte edildi.

Altındağ Belediyesi, normalleşme süreciyle birlikte yeniden hizmete giren lokanta, kafeterya, kahvehane, pastane ve restoranlara hijyen desteği verdi. Altındağ sınırları içerisinde faaliyet gösteren işletmelere dezenfeksiyon desteği verdiklerini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı “Yeniden kapılarını açan işletmelerimize şimdiden hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum. Altındağ Belediyesi olarak, kendilerine her tür desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

“Her türlü desteği vermeye hazırız”

Yeniden normal hayata geçiyor olmanın sevindirici bir gelişme olduğunu, ancak tedbirlerin de elden bırakılmayacak kadar önemli olduğunu hatırlatan Başkan Balcı “Vatandaşlarımızın sosyalleştiği, keyifli vakit geçirdiği lokanta, kafeterya, kahvehane, pastane ve restoran gibi işletmelerin yeniden faaliyete geçmesi çok güzel. Kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız. Hem işletmelerin hem de buralardan faydalanacak vatandaşlarımızın içinin rahat etmesi, bu mekanlarda gönül rahatlığıyla vakit geçirmeleri tek temennimiz” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ