Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları bir araya geldi

AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI HEKİMLER İLE TOPLANTI YAPILIRKEN, TOPLANTININ HASTALARA VERİLEN HİZMETİN KALİTESİNİN YÜKSELTİLMESİ HUŞUNDA YAPILACAKLAR MASAYA YATIRILDI.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları bir araya geldi

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı hekimler ile toplantı yapılırken, toplantının hastalara verilen hizmetin kalitesinin yükseltilmesi huşunda yapılacaklar masaya yatırıldı.

İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Serhat Korkmaz yönetiminde yapılan toplantıya katılan çocuk hekimleri, çalıştıkları birimlerdeki işleyiş ve yoğunluk hakkında bilgiler verdi. Çalışma esnasında karşılaştıkları sorunları da dile getiren hekimlerin istek ve önerileri de dinlenerek sorunların çözümü, daha kaliteli hizmet sunumu, hasta ve personel memnuniyeti için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantıya, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Opr. Dr. Ahmet Murat Koyuncu, Personel Hizmetleri Başkanı Serdar Kızıl, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Muhammed Yeğit, Başhekim Opr. Dr. Mehmet Duran da katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ