Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Hekimler yeni yılı kutladı

MEDİCAL PARK ORDU HASTANESİ HEKİMLERİ, YÖNETİCİLERİ VE ÇALIŞANLARI YENİ YIL İÇİN DÜZENLENEN AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.

Hekimler yeni yılı kutladı

Medical Park Ordu Hastanesi hekimleri, yöneticileri ve çalışanları yeni yıl için düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yılbaşı için düzenlenen yemekte kısa bir konuşma yapan Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdür Halil İbrahim Çalış, zorlu pandemi döneminde özverili çalışmalarından dolayı hekimlere ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

12 yılı aşkın süredir sağlık sektöründe hizmet verdiklerini dile getiren Genel Müdür Halil İbrahim Çalış, “Hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız ile önemli başarılara imza attık, atmaya da devam ediyoruz. Hastalarımıza şifa olmak için gece-gündüz demeden çalıştınız. İnsan sağlığına verdiğiniz desteğiniz, emeğiniz, gösterdiğiniz fedakârlığınız, yardımseverliğiniz ve özveriniz için hepinizle gurur duyuyor ve size teşekkür ediyorum. Bu gece koca bir yılın stres ve yorgunluğundan uzaklaşıp yeni bir yıla daha güzel başlangıçlarla girmenizi diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ