Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Kumluca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeniden hizmete başlıyor

ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDE COVİD-19 SALGINIYLA DAHA ETKİN MÜCADELE EDEBİLMEK ADINA SAĞLIK BAKANLIĞI, ANTALYA VALİLİĞİ, İL VE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜKLERİNİ ALDIĞI KARAR DOĞRULTUSUNDA BİR YILI AŞKIN BİR SÜREDİR TEK POLİKLİNİKLE DEVAM EDEN AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ 6 EKİM ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAK.

Kumluca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeniden hizmete başlıyor

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Covid-19 salgınıyla daha etkin mücadele edebilmek adına Sağlık Bakanlığı, Antalya Valiliği, İl ve İlçe Sağlık Müdürlüklerini aldığı karar doğrultusunda bir yılı aşkın bir süredir tek poliklinikle devam eden ağız diş sağlığı hizmetleri 6 Ekim Çarşamba gününden itibaren yeniden çalışmalarına başlayacak.

Kumluca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 6 ünite, 6 hekim ile tüm diş tedavilerini yapılabilecek şekilde hizmetlerine başlıyor. Vatandaşlar, bu günden itibaren Kumluca Devlet Hastanesi Ağız Diş Sağlığı Birimine başvuru yapabilecek. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kumluca Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Fatih Aladağ, “Halkımızın yoğun talebi olan ağız ve diş sağlığı birimimiz 6 Ekim Çarşamba gününden itibaren tıpkı eskiden olduğu gibi hizmete açılacaktır. Ayrıca halkımızın daha modern şartlarda, daha etkin hizmet alması için birimimize 2 adet son teknoloji yeni diş ünitesi satın aldık. Yeni atanan hekimlerimizle birlikte hekim sayımızda altıya yükselmiştir. Randevularımız halen Bakanlığımızın düzenlemesi kapsamında 182-MHRS üzerinden verilecektir. Halkımıza bu hizmeti sunmak en büyük mutluluğumuzdur” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ