Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Manisa kansere karşı adım atacak

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ ÜROLOJİ ANABİLİM DALI BAŞKANI PROF. DR. TALHA MÜEZZİNOĞLU’NU AĞIRLADI. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE PROSTATLI HAYAT DERNEĞİ İŞBİRLİĞİNDE KANSERE DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA YÜRÜTÜLECEK “KANSERE KARŞI ADIM ATIYORUZ” PROJESİNİ ANLATAN PROF. DR. MÜEZZİNOĞLU, DESTEKLERİ VE KATKILARI NEDENİYLE BAŞKAN ERGÜN VE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

Manisa kansere karşı adım atacak

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Talha Müezzinoğlu’nu ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Prostatlı Hayat Derneği işbirliğinde kansere dikkat çekmek amacıyla yürütülecek “Kansere Karşı Adım Atıyoruz” projesini anlatan Prof. Dr. Müezzinoğlu, destekleri ve katkıları nedeniyle Başkan Ergün ve Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Talha Müezzinoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Ziyarette, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da hazır bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Prostatlı Hayat Derneği işbirliğinde kansere dikkat çekmek amacıyla yürütülecek ‘Kansere Karşı Adım Atıyoruz’ projesini anlatan Prof. Dr. Müezzinoğlu, “1 yıl önce Manisamızda ’prosTATLI Hayat Derneğimizi’ kurduk. Amacımız, kanser hastalarının yaşam seviyelerini yükseltmeye yönelik hizmetler. Kanser hastalarında egzersiz eksikliğini görüp bu projeyi hayata geçirdik. Kanser hastaları, hasta yakınları, vatandaşlarımız, öğrenciler, kanser hastalığına karşı adım atacaklar. Projemiz kapsamında, 1 Ekim günü, saat 18.30’da Atatürk Kent Park’tan yürümeye başlayacağız. Manisamız, bu projeyle ülkemizde lider ve önder bir şehir olacak. O yüzden de Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başkanımıza, projemizi destekledikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ziyareti nedeniyle Prof. Dr. Müezzinoğlu’na teşekkür eden ve hayata geçirilecek ‘Kansere Karşı Adım Atıyoruz’ projesini önemsediklerini ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Öncelikle tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Projemizle ilgili emeği geçen ilgili arkadaşlarımıza ve projede aktif rol alacak herkese çok teşekkür ediyorum. Bir kişinin bile hayatına dokunabilirsek, bundan mutlu oluruz” dedi.

Proje kapsamında bilgilendirme seminerleri de düzenleneceği belirtilirken, ziyaret sonunda Prof. Dr. Talha Müezzinoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e yürüyüşte kullanılacak olan tişört ve şapka ile etkinliğe katılım davetiyesini takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ