Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Manisa’da pandemi hastanesi normale dönüyor

MANİSA’DA KORONA VİRÜSLE MÜCADELEDE PANDEMİ HASTANESİ OLARAK İLAN EDİLEN VE SÜRECİN BAŞINDAN BERİ KORONA VİRÜSLE ETKİN BİR MÜCADELE VEREN MERKEZEFENDİ DEVLET HASTANESİ 1 MART TARİHİ İTİBARİYLE POLİKLİNİK HİZMETLERİNİ VERMEYE BAŞLAYACAK.

Manisa’da korona virüsle mücadelede pandemi hastanesi olarak ilan edilen ve sürecin başından beri korona virüsle etkin bir mücadele veren Merkezefendi Devlet Hastanesi 1 Mart tarihi itibariyle poliklinik hizmetlerini vermeye başlayacak.

Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki 450 yataklı Merkezefendi Devlet Hastanesi 1 Mart’ta başlayacak normalleşme süreciyle birlikte poliklinik hizmetlerine yeniden başlayacak. Salgının başından bu yana pandemi hastanesi olarak binlerce hastanın yaşama tutunmasını sağlayan ve bu süre zarfında uzun süre poliklinik hizmeti vermeyen Merkezefendi Devlet Hastanesinin 1 Mart Pazartesi gününden itibaren yeniden poliklinik hizmetlerine başlayacağı öğrenildi. Merkezefendi Devlet Hastanesi 2020 yılının ağustos, eylül ve ekim aylarında yine poliklinik hizmete vermeye başlamış ancak artan vakalar sonrası yeniden pandemi hastanesine dönüştürülmüştü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ