Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Öz Sağlık İş Sendikası Diyarbakır Şube Başkanı Aküzüm, 112 çalışanlarıyla bir araya geldi

1-7 ARALIK 112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ HAFTASI KAPSAMINDA ÖZ SAĞLIK İŞ SENDİKASI DİYARBAKIR ŞUBE BAŞKANI MEHMET AKÜZÜM, 6 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONUNDA SAĞLIKÇILARI ZİYARET EDEREK GÜNLERİNİ KUTLADI.

Öz Sağlık İş Sendikası Diyarbakır Şube Başkanı Aküzüm, 112 çalışanlarıyla bir araya geldi

1-7 Aralık 112 Acil Sağlık Hizmetleri Haftası kapsamında Öz Sağlık İş Sendikası Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Aküzüm, 6 nolu acil sağlık hizmetleri istasyonunda sağlıkçıları ziyaret ederek günlerini kutladı.

Öz Sağlık İş Sendikası Diyarbakır Şube Başkanı Mehmet Aküzüm, 112 Acil Sağlık çalışanlarının hastalara, memlekete ve vatandaşlara vermiş oldukları emeklerinden dolayı teşekkürlerini etti. 112 çalışanlarının zor şartlar altında yoğun mücadele ettiğini dile getiren Aküzüm, “Çalışanların sıkıntılarını dinleyerek çeşitli istişarelerde bulunduk. Sağlık çalışanlarımız, kritik dakikalar ve saniyeler içerisinde hayat kurtarma ve hayatın ileriki dönemlerde daha iyi idame ettirilmesi amacıyla 7/24 cansiperane bir şekilde görev başında. Bu kutsal görevi ifa eden 112 personelimizin Acil sağlık Hizmetleri Haftasını canı gönülden kutluyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Onlar nasıl bize koşuyorlarsa, bizde hayatın her alanında elimizden geldikçe onlara koşmaya, sorunlarına ortak olmaya çalışacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ