Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Ali İhsan Kabakcı öğrencilerle bir araya geldi

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ALİ İHSAN KABAKCI, KAYSERİ YURDU’NDA KALAN ÖĞRENCİLER İLE İLETİŞİM TOPLANTISI’NDA BİR ARAYA GELEREK GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TARAFINDAN YURTLARDA SUNULAN BARINMA, BESLENME VE EĞİTİM HİZMETLERİ HAKKINDA ÖĞRENCİLERE BİLGİ VERDİ.

Ali İhsan Kabakcı öğrencilerle bir araya geldi

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Kayseri Yurdu’nda kalan öğrenciler ile İletişim Toplantısı’nda bir araya gelerek Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yurtlarda sunulan barınma, beslenme ve eğitim hizmetleri hakkında öğrencilere bilgi verdi.

Kayseri Yurdu Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda öğrencilerin istek ve önerilerini dinleyen İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı yaptığı açıklamada, “Bizlere emanet olan gençlerimiz ile iletişim toplantısında bir araya gelerek Bakanlığımızın öğrencilerimize sunduğu hizmetler hakkında bilgi verip öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinledik. Gençlerimizin bizler ve idare ile daha kolay iletişim kurabilmelerini sağlamak amacı ile iletişim toplantılarını tüm yurtlarımızda gerçekleştireceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ