Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Bünyan Spor Salonu yeni zeminine kavuştu

KAYSERİ GENÇLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN TÜM TESİSLERDE YAPILAN BAKIM ONARIM VE YENİLEME ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA, BÜNYAN SPOR SALONUNUN MEVCUT AHŞAP ZEMİN KAPLAMASI PVS KAPLAMA İLE YENİLENEREK SPORCULARIN VE VATANDAŞLARIN HİZMETİNE AÇILDI.

Bünyan Spor Salonu yeni zeminine kavuştu

Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından tüm tesislerde yapılan bakım onarım ve yenileme çalışmaları kapsamında, Bünyan Spor Salonunun mevcut ahşap zemin kaplaması PVS kaplama ile yenilenerek sporcuların ve vatandaşların hizmetine açıldı.

Bünyan’da çalışmalarını sürdüren minik basketbol sporcuları yeni zeminde ilk antrenmanlarını yaptı. Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı; “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ihtiyaç duyulan tüm tesislerimizde bakım onarım ve yenileme çalışmalarını eksiksiz yerine getiriyoruz. Bünyan Spor Salonumuzda yapmış olduğumuz zemin yenileme ve aydınlatma çalışmalarının tamamlanması ile sporcularımızı salonlarımızda görmek bizleri oldukça mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz ve sporcularımız için var gücümüzle çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ