Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

ERÜ Spor Bilimleri’nden ‘Sağlık için hareket et’ etkinliği

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI DERSİ KAPSAMINDA DERS KOORDİNATÖRÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ HASAN AKSOYAK LİDERLİĞİNDE KAYSERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE “SAĞLIK İÇİN HAREKET ET” ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

ERÜ Spor Bilimleri’nden ‘Sağlık için hareket et’ etkinliği

Erciyes Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde “Sağlık için Hareket et” etkinliği düzenledi.

Etkinlik kapsamında okulda eğitim-öğretim hayatlarına devam toplam 155 öğrenci ile birlikte okul bahçesinde sportif etkinlikler düzenlendi. Etkinliklerin bitiminde üniversite ve lise öğretmen ve öğrencileri toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öğretim Görevlisi Hasan Aksoyak, “Topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında birçok sosyal sorumluluk projesi ve etkinlik yapmaya devam ediyoruz. Bugün de Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde birçok sportif etkinlik düzenledik. Amacımız ders alan öğrencilerimizle birlikte buradaki öğrencilerimizin kaynaşmasını sağlamak, onların ilerleyen meslek hayatında karşılaşacakları durumlarla ilgili hazır bulunmalarını arttırmak ve sporun, fiziksel aktivitenin, Egzersizin önemi konusunda bilgilendirmek oldu. Bu kapsamda etkinliğimizi düzenlemek için bizlere destek olan katkı sağlayan herkese, bu projenin gizli kahramanları değerli öğrencilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ