Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Başkan Özlü’den muhtarlara internet

GÖREVE GELDİĞİ GÜNDEN İTİBAREN MUHTARLARA ÖZEL ÖNEM VEREN, HER FIRSATTA MAHALLELERİN SORUNLARINI VE TALEPLERİNİ DİNLEYEN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, MUHTARLARIN İNTERNET SORUNUNA ÇÖZÜM SAĞLADI.

Başkan Özlü’den muhtarlara internet

Göreve geldiği günden itibaren muhtarlara özel önem veren, her fırsatta mahallelerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, muhtarların internet sorununa çözüm sağladı.

Düzce Belediyesi, mücavir alanı içerisindeki tüm muhtarlıklara ücretsiz internet kurulumu gerçekleştirerek hem muhtarlara hem de vatandaşlara fayda sağlıyor. Belediye mücavir alanı içerisinde bulunan muhtarların yaşadığı internet sorunu için yeni modemler ile kurulumunu sağlandı. Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri muhtarlıkları dolaşarak yeni modemlerini kurdu ve Wi-Fi hizmetini de muhtarlık çevresinde vatandaşların kullanımına açtı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün internetin muhtarlıklara kurulmasına teşekkür eden Demetevler Mahallesi Muhtarı Fedai Gönülşen, “Muhtarlık binasına ücretsiz internet kuruldu. Vatandaşlarımız bu hizmetten faydalanabiliyor. TC kimlik numarasıyla telefonundan internete girebiliyor. Muhtarlık binamızda da bize fayda sağladı. Dünya ile irtibatımızı kuruyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.

Muhtarların bilgisayarlarında ve yazıcılarında da sorun yaşadıklarında yardımcı olan Düzce Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri, muhtarlardan gelen talepleri anında çözüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ