Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Vatandaşa Hizmet

Vali Atay, Bilsoft ARGE merkezini ziyaret etti

DÜZCE VALİSİ CEVDET ATAY, 100 BİN ÜZERİNDE KULLANICIYA DİJİTAL DÖNÜŞÜM ALANINDA HİZMET VEREN BİLSOFT ARGE MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ. BİLSOFT GENEL MÜDÜRÜ AHMET VELİ YERLİ VE MİLLİ KAYNAKLARLA GELİŞTİRDİKLERİ ULUSLARARASI PROJE İLE ÇOK YAKINDA TÜM DÜNYADA HİZMET VERMEYE BAŞLAYACAKLARINI SÖYLEDİ.

Vali Atay, Bilsoft ARGE merkezini ziyaret etti

DÜZCE(İHA) – Düzce Valisi Cevdet Atay, 100 bin üzerinde kullanıcıya dijital dönüşüm alanında hizmet veren Bilsoft ARGE merkezini ziyaret etti. Bilsoft Genel Müdürü Ahmet Veli yerli ve milli kaynaklarla geliştirdikleri uluslararası proje ile çok yakında tüm dünyada hizmet vermeye başlayacaklarını söyledi.

Vali Cevdet Atay, Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, İş Kur Düzce Müdürü Ferhat Acar, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Düzce Üniversitesi Teknopark Kampüsünde bulunan Bilsoft AR-GE merkezini ziyaret ederek üzerinde çalışılan proje ve yazılım faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Bilsoft Yazılım AR-GE merkezi bünyesinde departmanları gezerek çalışanlardan birebir bilgi alan Vali Atay geliştirilen yazılımlar hakkında sorular sordu. İş Kur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında eğitim gören kursiyerlerle de sohbet ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Özellikle, AR-GE merkezinde geliştirilen ve uluslararası camiada görücüye çıkacak olan, yeni ön muhasebe programı hakkında bilgi aktaran Bilsoft Genel Müdürü Ahmet Veli, “Bilsoft Yazılım 2005’ten beri 100 bin üzerinde kullanıcıya dijital dönüşüm alanında hizmet veriyor. KOBİ’ler tarafından en çok tercih edilen ön muhasebe programı olan firmamız, e-dönüşüm, banka entegrasyonu, pazaryeri entegrasyonu, e-ticaret, üretim ve stok takip programları gibi ticari yazılımlar geliştiriyor. Yerli ve milli kaynaklarımızla geliştirdiğimiz uluslararası projemiz ile çok yakında tüm dünyada hizmet vermeye başlıyoruz. Valimizin bu ziyareti ile kendilerine projelerimizi anlatma fırsatı bulduk. Gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Vali Cevdet Atay’da firma yetkililerine çalışmaları için teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ